ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego

autor: agsandrew    id motywu: 183
Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego
Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego
Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego

Tapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego pozwoli każdemu poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, postać patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Przyspieszenie widma wewnętrznego nie brakuje też miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zima jak z baśni, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i inne. Każda z odsłon fototapety Przyspieszenie widma wewnętrznego to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokoju dziecka. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Przyspieszenie widma wewnętrznego

FototapetaPrzyspieszenie widma wewnętrznego wyprodukowana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do sufitu szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Przyspieszenie widma wewnętrznego na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.