ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce

autor: Quality Stock Arts    id motywu: 937
Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce
Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce
Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce
Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest tajemnic. Ludzie od niepamiętnych czasów patrzyli w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Chęć poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmiczną przestrzeń z bliska i odczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce.

Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce pozwala na stworzenie kosmosu w każdym mieszkaniu. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez moment. Gwiazdy meteoryty kometastatek i sputniki kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce uzyskamy czarujący efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy patrzymy na punkciki kosmiczne na fototapecie Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym wnętrzu znajduje się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowanie i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Prędkość Światła w Przestrzeni Kosmicznej i Galaktyce potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.