ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Portret potężnej fantazji

autor: Digital Storm    id motywu: 187
Fototapeta Portret potężnej fantazji

Tapeta Portret potężnej fantazji może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Portret potężnej fantazji

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Portret potężnej fantazji pozwoli każdemu poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Portret potężnej fantazji w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Portret potężnej fantazji. Niektóre historie budzą grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Portret potężnej fantazji nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Portret potężnej fantazji to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Portret potężnej fantazji w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Portret potężnej fantazji doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Portret potężnej fantazji

FototapetaPortret potężnej fantazji wykonana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Portret potężnej fantazji zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do sufitu szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Portret potężnej fantazji na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęka, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.