ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna

autor: willyam    id motywu: 212
Fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna

Tapeta Podwodna fantasy dziewczyna może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Podwodna fantasy dziewczyna nie brakuje także miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Podwodna fantasy dziewczyna to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, w holu oraz w pokoju dziecka. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do pomieszczenia to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Podwodna fantasy dziewczyna

FototapetaPodwodna fantasy dziewczyna wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do sufitu szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Podwodna fantasy dziewczyna na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.