ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Planety z Pierścieniami

autor: zeleniy9    id motywu: 953
Fototapeta Planety z Pierścieniami
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od niepamiętnych czasów spoglądali w niebo i wypatrywali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Planety z Pierścieniami.

Fototapeta Planety z Pierścieniami – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Planety z Pierścieniami pozwala na stworzenie kosmosu w każdym mieszkaniu. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Planety z Pierścieniami tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Planety z Pierścieniami każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazda meteoryt kometastatki i sputniki kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Planety z Pierścieniami pozwoli Ci na przeniesienie odrobiny kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Planety z Pierścieniami uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Planety z Pierścieniami odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Planety z Pierścieniami zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym salonie jest się kosmos.

Charakterystyka fototapety Planety z Pierścieniami

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Planety z Pierścieniami potrzeba tylko kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Do tego jest on całkowicie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.