ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Planety Układu Słonecznego

autor: Denis Rozhnovsky    id motywu: 943
Fototapeta Planety Układu Słonecznego
Fototapeta Planety Układu Słonecznego
Fototapeta Planety Układu Słonecznego
Fototapeta Planety Układu Słonecznego
Fototapeta Planety Układu Słonecznego
Fototapeta Planety Układu Słonecznego
Fototapeta Planety Układu Słonecznego
Fototapeta Planety Układu Słonecznego
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest tajemnic. Ludzie od niepamiętnych czasów patrzyli w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Planety Układu Słonecznego.

Fototapeta Planety Układu Słonecznego – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Planety Układu Słonecznego pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Planety Układu Słonecznego tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Planety Układu Słonecznego każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez moment. Gwiazda meteoryty kometystatek i sputniki kosmiczne pośród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Planety Układu Słonecznego pozwoli Ci na wniesienie cząstki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Planety Układu Słonecznego uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się stale badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Planety Układu Słonecznego odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Planety Układu Słonecznego zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym pokoju jest się kosmos.

Cechy charakterystyczne fototapety Planety Układu Słonecznego

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Planety Układu Słonecznego potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.