ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Planety i Satelita

autor: RizaldyMusa    id motywu: 967
Fototapeta Planety i Satelita
Fototapeta Planety i Satelita
Fototapeta Planety i Satelita
Fototapeta Planety i Satelita
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Planety i Satelita.

Fototapeta Planety i Satelita – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Planety i Satelita pozwala na zaprojektowanie kosmosu w każdym wnętrzu mieszkalnym. Taką fototapetę można przykleić w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Planety i Satelita tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwiazd, planet i nieznanych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Planety i Satelita każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez moment. Gwiazdy meteoryty kometastatki i sputniki kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Planety i Satelita pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Planety i Satelita uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w otchłań, którą chce się stale badać. Za każdym razem, gdy patrzymy na punkciki kosmiczne na fototapecie Planety i Satelita widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Planety i Satelita zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym salonie znajduje się kosmos.

Cechy charakterystyczne fototapety Planety i Satelita

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Planety i Satelita potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.