ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Planety

autor: pechenka_123    id motywu: 941
Fototapeta Planety
Fototapeta Planety
Fototapeta Planety
Fototapeta Planety
Fototapeta Planety
Fototapeta Planety
Fototapeta Planety
Fototapeta Planety
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Planety.

Fototapeta Planety – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Planety pozwala na zaprojektowanie kosmosu w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przykleić w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Planety tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwiazd, planet i nieznanych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Planety każdy może poczuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez moment. Gwiazda meteoryt kometystatki i sputnik kosmiczne pośród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Planety pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Planety uzyskamy czarujący efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy patrzymy na obiekty kosmiczne na fototapecie Planety odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Planety zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym salonie znajduje się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Planety

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przyklejenia fototapety Planety potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.