ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami

autor: dracozlat    id motywu: 951
Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami
Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami
Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami
Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami
Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami
Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami
Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami
Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami.

Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Planeta z Licznymi Księżycami pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przykleić w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Planeta z Licznymi Księżycami tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Planeta z Licznymi Księżycami każdy może poczuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazdy meteoryty kometastatek i sputniki kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Planeta z Licznymi Księżycami pozwoli Ci na wniesienie namiastki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Planeta z Licznymi Księżycami uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w otchłań, którą chce się stale badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Planeta z Licznymi Księżycami widzimy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Planeta z Licznymi Księżycami zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym pokoju znajduje się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Planeta z Licznymi Księżycami

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Planeta z Licznymi Księżycami potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.