ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Planeta w Blasku Słońca

autor: Sergey Nivens    id motywu: 966
Fototapeta Planeta w Blasku Słońca
Fototapeta Planeta w Blasku Słońca
Fototapeta Planeta w Blasku Słońca
Fototapeta Planeta w Blasku Słońca
Fototapeta Planeta w Blasku Słońca
Fototapeta Planeta w Blasku Słońca
Fototapeta Planeta w Blasku Słońca
Fototapeta Planeta w Blasku Słońca
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię nieskończonością, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Planeta w Blasku Słońca.

Fototapeta Planeta w Blasku Słońca – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Planeta w Blasku Słońca pozwala na zaprojektowanie kosmosu w każdym wnętrzu mieszkalnym. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Planeta w Blasku Słońca tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Planeta w Blasku Słońca każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazdy meteoryty kometystatki i sputniki kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Planeta w Blasku Słońca pozwoli Ci na przeniesienie cząstki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Planeta w Blasku Słońca uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się stale poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Planeta w Blasku Słońca widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Planeta w Blasku Słońca zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym salonie znajduje się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Planeta w Blasku Słońca

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest niezwykle łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Planeta w Blasku Słońca potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.