ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Piękna fantastyczna zima

autor: warmtail    id motywu: 192
Fototapeta Piękna fantastyczna zima
Fototapeta Piękna fantastyczna zima
Fototapeta Piękna fantastyczna zima Fototapeta Piękna fantastyczna zima

Tapeta Piękna fantastyczna zima może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Piękna fantastyczna zima

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Piękna fantastyczna zima pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Piękna fantastyczna zima w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Piękna fantastyczna zima. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, postać spoglądająca na wielką i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Piękna fantastyczna zima nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zima jak z bajki, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Piękna fantastyczna zima to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Piękna fantastyczna zima w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Piękna fantastyczna zima świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantasy świat przeniesiony prosto do pomieszczenia to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Piękna fantastyczna zima

FototapetaPiękna fantastyczna zima wykonana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej strukturę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Piękna fantastyczna zima przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do ściany szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Piękna fantastyczna zima na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.