ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Obraz olejny fantasy art

autor: weris7554    id motywu: 196
Fototapeta Obraz olejny fantasy art
Fototapeta Obraz olejny fantasy art
Fototapeta Obraz olejny fantasy art Fototapeta Obraz olejny fantasy art

Tapeta Obraz olejny fantasy art może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Obraz olejny fantasy art

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Obraz olejny fantasy art pozwoli Ci poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Obraz olejny fantasy art w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantasy jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Obraz olejny fantasy art. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na ogromną i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Obraz olejny fantasy art nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i inne. Każda z odsłon fototapety Obraz olejny fantasy art to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Obraz olejny fantasy art w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Obraz olejny fantasy art doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Obraz olejny fantasy art

FototapetaObraz olejny fantasy art wykonana została z materiału winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Obraz olejny fantasy art zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do powierzchni szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Obraz olejny fantasy art na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.