ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Nowy York

autor: lisima    id motywu: 228
Fototapeta Nowy York

Tapeta Nowy York może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fototapeta z widokiem New Jorku Nowy York

Nowy York przyciąga miliony ludzi z całego świata. Przez wielu określany miastem sukcesu i olbrzymich biznesów. Największe talenty specjaliści codziennieprzewiają się przez nowojorskie budynki, biurowce i uliczki.Nowy York nigdy nie zasypia. To wielkie miasto na każdym robi duże wrażenie. Nie każdy jednak miał sposobność przyjechania do New Yorku. Dla tych, którzy ani razu w NYC nie gościli przygotowana jest wyjątkowa fototapeta Nowy York.

Największe atrakcje New Yorku na fototapecie Nowy York

W amerykańskim mieście sukcesu – najważniejszej metropolii światowej} znaleźć można wiele atrakcji, które występują tylko w tym mieście. Statua Wolności wita gości i mieszkańców NYC od pokoleń. Most Brookliński znany nie tylko z różnych filmów i amerykańskich piosenek. Sławny Manhattan, dzielnica, na której toczy się życie znanych polityków, aktorów, artystów, sportowców, ludzi biznesu i show-biznesu. Charekterystyczne dla Nowego Yorku są również yellow taksówki – symbol tego miasta. Skojarzenie New York City z żółtą taksą jest błyskawiczne. Największe wrażenie na wszystkich robi jednak panorama NYC. Z każdego punktu w mieście wygląda ona czarująco. Jeżeli ktoś nie miał możliwości zobaczenia jej na żywo może ją zobaczyć we własnym mieszkaniu.

Fototapeta Nowy York w pokoju dziennym

Fototapeta z wizerunkiem Nowego Yorku może być przyklejona do ścian naszego pokoju dziennego. Można także przyozdobić nią sufit w małym i większym pokoju. Wtedy będzie on wyglądał wybornie i zjawiskowo. Każdy, kto zobaczy taki pejzaż nowojorski na suficie będzie przyjemnie zaskoczony. Fototapeta Nowy York to również interesujące rozwiązanie w innym miejscu domu czy mieszkania. Możliwości jest dużo. Zależą od naszej wyobraźni. Wybór fototapety Nowy York do przestrzeni wewnętrznej to świetna myśl.

Struktura i montaż fototapety Nowy York

Fototapetę Nowy York wykonano z wysokiej jakości winylu. Występuje w dwóch wersjach – fototapety o strukturze płótna i zupełnie gładka. Podkład do fototapety jest z flizeliny. Fototapeta Nowy York jest nieskomplikowana w montażu. Do jej przyklejenia potrzeba tylko kleju. Najlepiej wyposażyć się w klej bardzo dobrej jakości specjalnie przeznaczony do fototapet tego typu.

Fototapeta z najlepszego materiału

Nie trzeba się obawiać, że fototapeta Nowy York pęknie albo się postrzępi. Nie ulega ona nawet najmniejszemu porysowaniu. Ponadto jest odporna na działanie grzybów i ma określoną wytrzymałość na wypadek ognia. Wahania temperatury nie niszczą jej. Zachowuje świeżość i wytworny wygląd na lata. Nowy York w pokoju na ścianie lub na suficie albo w obu tych miejscach to rozwiązanie nowatorskie, eleganckie i pasującego do każdego pomieszczenia.