ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc

autor: MiaStendal    id motywu: 172
Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc
Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc
Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc

Tapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc pozwoli każdemu poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Nowoczesny futurystyczny księżyc nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zima jak z bajki, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Nowoczesny futurystyczny księżyc to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony wprost do pomieszczenia to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Nowoczesny futurystyczny księżyc

FototapetaNowoczesny futurystyczny księżyc wyprodukowana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Nowoczesny futurystyczny księżyc na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.