ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc

autor: MiaStendal    id motywu: 172
Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc
Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc
Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc pozwoli każdemu poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Nowoczesny Futurystyczny Księżyc nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zima jak z bajki, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Nowoczesny Futurystyczny Księżyc to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony wprost do pomieszczenia to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Nowoczesny Futurystyczny Księżyc

FototapetaNowoczesny Futurystyczny Księżyc wyprodukowana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Nowoczesny Futurystyczny Księżyc na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.