ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń

autor: zeleniy9    id motywu: 936
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię nieskończonością, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Niekończąca się Przestrzeń.

Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń pozwala na stworzenie kosmosu w każdym domu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Niekończąca się Przestrzeń tam uzyska się kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Niekończąca się Przestrzeń każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazda meteoryt kometystatki i sputniki kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Niekończąca się Przestrzeń pozwoli Ci na przeniesienie cząstki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Niekończąca się Przestrzeń uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Niekończąca się Przestrzeń widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Niekończąca się Przestrzeń zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym salonie jest się kosmos.

Charakterystyka fototapety Niekończąca się Przestrzeń

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Niekończąca się Przestrzeń potrzeba tylko kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.