ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń

autor: zeleniy9    id motywu: 936
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Kosmos określasię nieskończonością, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Niekończąca się Przestrzeń.

Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Niekończąca się Przestrzeń pozwala na stworzenie kosmosu w każdym domu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Niekończąca się Przestrzeń tam uzyska się kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Niekończąca się Przestrzeń każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazda meteoryt kometystatki i sputniki kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Niekończąca się Przestrzeń pozwoli Ci na przeniesienie cząstki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Niekończąca się Przestrzeń uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Niekończąca się Przestrzeń widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Niekończąca się Przestrzeń zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym salonie jest się kosmos.

Charakterystyka fototapety Niekończąca się Przestrzeń

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Niekończąca się Przestrzeń potrzeba tylko kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.