ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Neonowy księżyc

autor: MiaStendal    id motywu: 186
Fototapeta Neonowy księżyc
Fototapeta Neonowy księżyc
Fototapeta Neonowy księżyc Fototapeta Neonowy księżyc

Tapeta Neonowy księżyc może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Neonowy księżyc

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Neonowy księżyc pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Neonowy księżyc w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Neonowy księżyc. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, postać spoglądająca na wielką i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Neonowy księżyc nie brakuje także przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Neonowy księżyc to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Neonowy księżyc w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Neonowy księżyc doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantasy świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Neonowy księżyc

FototapetaNeonowy księżyc wykonana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetymającej strukturę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Neonowy księżyc zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Neonowy księżyc na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.