ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Naturalne środowisko fantasy

autor: liuzishan    id motywu: 200
Fototapeta Naturalne środowisko fantasy
Fototapeta Naturalne środowisko fantasy
Fototapeta Naturalne środowisko fantasy Fototapeta Naturalne środowisko fantasy

Tapeta Naturalne środowisko fantasy może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Naturalne środowisko fantasy

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Naturalne środowisko fantasy pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Naturalne środowisko fantasy w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Naturalne środowisko fantasy. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba spoglądająca na wielką i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Naturalne środowisko fantasy nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda urocza dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zima jak z baśni, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i inne. Każda z odsłon fototapety Naturalne środowisko fantasy to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Naturalne środowisko fantasy w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Naturalne środowisko fantasy świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Naturalne środowisko fantasy

FototapetaNaturalne środowisko fantasy wyprodukowana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Naturalne środowisko fantasy zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do ściany szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Naturalne środowisko fantasy na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.