ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Most Linowy

autor: ysbrandcosijn    id motywu: 691
Fototapeta Most Linowy
Fototapeta Most Linowy
Fototapeta Most Linowy Fototapeta Most Linowy
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Hołubisz naturę? Chciałbyś choć drobny jej fragment wprowadzić do swojego domu? Poczuć woń dżungli? Odwiedź nasz sklep i wybierz fototapetę Most Linowy, pełną naturalnej zieleni, wręcz namacalnej wilgoci, roślinnego uroku. Dzięki fototapecie Most Linowy będziesz mógł prawie poczuć wręcz gęsty zapach cudownych roślin, usłyszeć świergot ptaków i poczuć otchłań dżungli. Nasza fototapeta Most Linowy zagłuszy złości, wywołane natłokiem biurowej pracy. Da możliwość pracownikom przenieść się na chwilę do innego wymiaru i nabrać sił przed kolejnym zadaniem. Fototapeta Most Linowy  z naszego sklepu sprawdzi się również w domu. Będzie doskonała, jako obraz ściany w salonie. Zaintryguj domowników fototapetą Most Linowy, dobraną z własną inwencją, wprowadź urok do wnętrza, zaznacz swoją indywidualność nienachalną, ale widoczną|uwagę} roślinnością. Bądź twórczy, bądź sobą i daj się oczarować. Odwiedź nasz sklep i wybierz piękną fototapetę Most Linowy, która jest wdzięcznym materiałem wyjściowym do wykonania nowoczesnego obrazu, położenia drugiego planu dla uprawianych w biurze roślin. Fototapeta Most Linowy ma idealnie zaprojektowane wymiary by ułatwić jej integrację do każdego ogrodu zimowego lub sprawienie wrażenia widoku za oknem. Wejdź na stronę naszego sklepu i zamów fototapetę z rozbudowanego asortymentu oferowanych wyrobów. Fototapeta Most Linowy oczaruje Cię nie tylko pejzażem lecz także najbardziej gładkim papierem oraz najwyższą czytelnością i trwałością druku. Wydaje Ci się, że fototapeta Most Linowy to drogi wyrób? Miło Cię zaskoczymy, bo nasza najwyższej jakości fototapeta jest dostępna w optymalnej cenie. Do zobaczenia w naszym sklepie!