ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Most fantasy w kosmosie

autor: susanafh    id motywu: 195
Fototapeta Most fantasy w kosmosie
Fototapeta Most fantasy w kosmosie
Fototapeta Most fantasy w kosmosie Fototapeta Most fantasy w kosmosie

Tapeta Most fantasy w kosmosie może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Most fantasy w kosmosie

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie dziecięcym każdy młody człowiek interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Most fantasy w kosmosie pozwoli Ci poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Most fantasy w kosmosie w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Most fantasy w kosmosie. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, osoba patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Most fantasy w kosmosie nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Most fantasy w kosmosie to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Most fantasy w kosmosie w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Most fantasy w kosmosie doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Most fantasy w kosmosie

FototapetaMost fantasy w kosmosie wyprodukowana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej strukturę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Most fantasy w kosmosie przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do sufitu szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Most fantasy w kosmosie na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęka, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.