ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Między światami fantasy

autor: James Thew    id motywu: 193
Fototapeta Między światami fantasy

Tapeta Między światami fantasy może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Między światami fantasy

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie dziecięcym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Między światami fantasy pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Między światami fantasy w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Między światami fantasy. Niektóre historie budzą grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, obraz strasznego sztormu, osoba spoglądająca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Między światami fantasy nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Między światami fantasy to osobna opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Między światami fantasy w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Między światami fantasy doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantastyczny świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Między światami fantasy

FototapetaMiędzy światami fantasy wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Między światami fantasy zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do ściany szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Między światami fantasy na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.