ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez

autor: warmtail    id motywu: 203
Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez
Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez
Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez

Tapeta Miasto na pustyni oświetlone przez może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, postać spoglądająca na wielką i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Miasto na pustyni oświetlone przez nie brakuje także przyjemnych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Miasto na pustyni oświetlone przez to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą zachwyceni widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantasy świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Miasto na pustyni oświetlone przez

FototapetaMiasto na pustyni oświetlone przez wyprodukowana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetymającej strukturę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do sufitu szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Miasto na pustyni oświetlone przez na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.