ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Mgławica i Kosmos

autor: PaulPaladin    id motywu: 945
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Mgławica i Kosmos.

Fototapeta Mgławica i Kosmos – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Mgławica i Kosmos pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym domu. Taką fototapetę można przykleić w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Mgławica i Kosmos tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Mgławica i Kosmos każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazdy meteoryty kometystatki i sputnik kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Mgławica i Kosmos pozwoli Ci na przeniesienie namiastki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Mgławica i Kosmos uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się stale poznawać. Za każdym razem, gdy patrzymy na obiekty kosmiczne na fototapecie Mgławica i Kosmos widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Mgławica i Kosmos zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym salonie znajduje się kosmos.

Charakterystyka fototapety Mgławica i Kosmos

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Mgławica i Kosmos potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.