ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Mgławica i Kosmos

autor: PaulPaladin    id motywu: 945
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos
Fototapeta Mgławica i Kosmos Fototapeta Mgławica i Kosmos Fototapeta Mgławica i Kosmos Fototapeta Mgławica i Kosmos
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Mgławica i Kosmos.

Fototapeta Mgławica i Kosmos – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Mgławica i Kosmos pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym domu. Taką fototapetę można przykleić w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Mgławica i Kosmos tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po całym dniu. Z fototapetą Mgławica i Kosmos każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazdy meteoryty kometystatki i sputnik kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Mgławica i Kosmos pozwoli Ci na przeniesienie namiastki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Mgławica i Kosmos uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się stale poznawać. Za każdym razem, gdy patrzymy na obiekty kosmiczne na fototapecie Mgławica i Kosmos widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Mgławica i Kosmos zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym salonie znajduje się kosmos.

Charakterystyka fototapety Mgławica i Kosmos

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Mgławica i Kosmos potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.