ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Mgławica i Galaktyka

autor: Maximusdn    id motywu: 952
Fototapeta Mgławica i Galaktyka
Fototapeta Mgławica i Galaktyka
Fototapeta Mgławica i Galaktyka
Fototapeta Mgławica i Galaktyka
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od niepamiętnych czasów spoglądali w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Mgławica i Galaktyka.

Fototapeta Mgławica i Galaktyka – cząstka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Mgławica i Galaktyka pozwala na zaprojektowanie kosmosu w każdym mieszkaniu. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Mgławica i Galaktyka tam uzyska się kosmiczny efekt w postaci gwiazd, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Mgławica i Galaktyka każdy może czuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryty kometystatek i sputnik kosmiczne pośród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Mgławica i Galaktyka pozwoli Ci na przeniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Mgławica i Galaktyka uzyskamy czarujący efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Mgławica i Galaktyka widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Mgławica i Galaktyka zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym pokoju znajduje się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Mgławica i Galaktyka

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Mgławica i Galaktyka potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Do tego jest on całkowicie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.