ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny

autor: grandfailure    id motywu: 175
Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny
Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny
Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, postać patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie mężczyzna patrzy na ogromny nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zima jak z bajki, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety mężczyzna patrzy na ogromny to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantastyczny świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety mężczyzna patrzy na ogromny

Fototapetamężczyzna patrzy na ogromny wyprodukowana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.