ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny

autor: grandfailure    id motywu: 175
Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny
Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny
Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny

Tapeta mężczyzna patrzy na ogromny może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny pozwoli Ci poczuć się jak w krainie Twoich bohaterów fantasy.

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, postać patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie mężczyzna patrzy na ogromny nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zima jak z bajki, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety mężczyzna patrzy na ogromny to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantastyczny świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety mężczyzna patrzy na ogromny

Fototapetamężczyzna patrzy na ogromny wyprodukowana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta mężczyzna patrzy na ogromny na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.