ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Medytacja

autor: CG    id motywu: 199
Fototapeta Medytacja

Tapeta Medytacja może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Medytacja

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Medytacja pozwoli każdemu poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Medytacja w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Medytacja. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, osoba spoglądająca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Medytacja nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Medytacja to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Medytacja w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Medytacja świetnie pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantasy świat przeniesiony wprost do pokoju to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Medytacja

FototapetaMedytacja wykonana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Medytacja przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do powierzchni szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Medytacja na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się również działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.