ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Malowana Czarno-Biała Abstrakcja

autor: shooarts    id motywu: 1665
Fototapeta Malowana Czarno-Biała Abstrakcja
Fototapeta Malowana Czarno-Biała Abstrakcja
Fototapeta Malowana Czarno-Biała Abstrakcja Fototapeta Malowana Czarno-Biała Abstrakcja
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Nietuzinkowa fototapeta Malowana Czarno-Biała Abstrakcja jest szczególnie urzekającą możliwością w kontekście wyglądu wnętrza. Opiera się na nietuzinkowym zestawieniu kolorystycznym i ciekawych kształtach, które momentalnie absorbują uwagę każdej osoby. Nieszablonowa fototapeta Malowana Czarno-Biała Abstrakcja uszlachetni wystrój wnętrza pokoju i doda mu również trochę niepowtarzalnego uroku. Zestawienie różnych odcieni kolorów sprawia, że wzór abstrakcyjnej fototapety Malowana Czarno-Biała Abstrakcja będzie doskonale uzupełniał się z zasadniczo każdym stylem wystroju. Piękna abstrakcja dodaje też wystrojowi odrobinę charakteru. Dzięki temu również neutralne czy minimalistyczne wnętrza staną się żywe i interesujące.Abstrakcyjną fototapetę Malowana Czarno-Biała Abstrakcja cechuje również solidna jakość i wytrzymałość na rysy. Jest ona bardzo prosta do nałożenia i trzyma się na ścianie bez zarzutu. Przed przyklejeniem tapety trzeba oczywiście odpowiednio przygotować powierzchnię. Jeśli to jednak zrobimy w sumienny sposób, będziemy mogli cieszyć się niezwykłą fototapetą w przeciągu zaledwie kilku chwil. Prawie w każdym przypadku różnica przed i po jest w pełni satysfakcjonująca. Fototapeta Malowana Czarno-Biała Abstrakcja może uczynić każde wnętrze tysiąc razy bardziej ciekawym.