ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta magiczny świat fantasy

autor: Vitaly Krivosheev    id motywu: 176
Fototapeta magiczny świat fantasy
Fototapeta magiczny świat fantasy
Fototapeta magiczny świat fantasy Fototapeta magiczny świat fantasy

Tapeta magiczny świat fantasy może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta magiczny świat fantasy

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta magiczny świat fantasy pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta magiczny świat fantasy w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta magiczny świat fantasy. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na wielką i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie magiczny świat fantasy nie brakuje także miłych historii, które wyzwalają w odbiorcy tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety magiczny świat fantasy to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta magiczny świat fantasy w Twoim pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta magiczny świat fantasy świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do wnętrza domu to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety magiczny świat fantasy

Fototapetamagiczny świat fantasy wyprodukowana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta magiczny świat fantasy zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do powierzchni szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta magiczny świat fantasy na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.