ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb

autor: julia_arda    id motywu: 204
Fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb

Tapeta Magiczny fantasy duży grzyb może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy poznali film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantasy jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb. Niektóre historie budzą grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, osoba patrząca na ogromną i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Magiczny fantasy duży grzyb nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Magiczny fantasy duży grzyb to oddzielna opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w pokoju dziennym, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony wprost do pokoju to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Magiczny fantasy duży grzyb

FototapetaMagiczny fantasy duży grzyb wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Magiczny fantasy duży grzyb na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.