ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy

autor: julia_arda    id motywu: 194
Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy
Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy
Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy

Tapeta Magiczny elf lub gnom fantasy może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Magiczny elf lub gnom fantasy nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w nas tylko pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zima jak z baśni, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Magiczny elf lub gnom fantasy to oddzielna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do pomieszczenia to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Magiczny elf lub gnom fantasy

FototapetaMagiczny elf lub gnom fantasy wyprodukowana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do sufitu szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Magiczny elf lub gnom fantasy na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.