ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Magiczne Zwierciadło

autor: MiaStendal    id motywu: 210
Fototapeta Magiczne Zwierciadło
Fototapeta Magiczne Zwierciadło
Fototapeta Magiczne Zwierciadło Fototapeta Magiczne Zwierciadło

Tapeta Magiczne Zwierciadło może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Magiczne Zwierciadło

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Magiczne Zwierciadło pozwoli każdemu poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Magiczne Zwierciadło w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Magiczne Zwierciadło. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, obraz strasznego sztormu, postać patrząca na wielką i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Magiczne Zwierciadło nie brakuje też miłych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa czarodziejka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Magiczne Zwierciadło to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Magiczne Zwierciadło w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Magiczne Zwierciadło doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokoju dziecka. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Magiczne Zwierciadło

FototapetaMagiczne Zwierciadło wykonana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Magiczne Zwierciadło przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do ściany szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Magiczne Zwierciadło na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęka, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.