ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Ludzka Twarz w Ciemności

autor: lidiia    id motywu: 940
Fototapeta Ludzka Twarz w Ciemności
Fototapeta Ludzka Twarz w Ciemności
Fototapeta Ludzka Twarz w Ciemności
Fototapeta Ludzka Twarz w Ciemności
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię nieskończonością, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od niepamiętnych czasów patrzyli w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Chęć poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmiczną przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Ludzka Twarz w Ciemności.

Fototapeta Ludzka Twarz w Ciemności – namiastka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Ludzka Twarz w Ciemności pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym domu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Ludzka Twarz w Ciemności tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Ludzka Twarz w Ciemności każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazdy meteoryty kometastatki i sputnik kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Ludzka Twarz w Ciemności pozwoli Ci na przeniesienie namiastki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Ludzka Twarz w Ciemności uzyskamy czarujący efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Ludzka Twarz w Ciemności widzimy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Ludzka Twarz w Ciemności zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym pokoju znajduje się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Ludzka Twarz w Ciemności

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Ludzka Twarz w Ciemności potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.