ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Latającego obiekt UFO

autor: vchalup    id motywu: 964
Fototapeta Latającego obiekt UFO
Fototapeta Latającego obiekt UFO
Fototapeta Latającego obiekt UFO
Fototapeta Latającego obiekt UFO
Fototapeta Latającego obiekt UFO
Fototapeta Latającego obiekt UFO
Fototapeta Latającego obiekt UFO
Fototapeta Latającego obiekt UFO
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od niepamiętnych czasów spoglądali w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Latającego obiekt UFO.

Fototapeta Latającego obiekt UFO – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Latającego obiekt UFO pozwala na zaprojektowanie przestrzeni kosmicznej w każdym domu. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Latającego obiekt UFO tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwiazd, planet i nieznanych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Latającego obiekt UFO każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazda meteoryty kometastatek i sputnik kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Latającego obiekt UFO pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Latającego obiekt UFO uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w otchłań, którą chce się wciąż poznawać. Za każdym razem, gdy patrzymy na obiekty kosmiczne na fototapecie Latającego obiekt UFO odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Latającego obiekt UFO zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym salonie znajduje się kosmos.

Cechy charakterystyczne fototapety Latającego obiekt UFO

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest niezwykle łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Latającego obiekt UFO potrzeba jedynie kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.