ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Las fantasy

autor: Yashkovskiy    id motywu: 177
Fototapeta Las fantasy
Fototapeta Las fantasy
Fototapeta Las fantasy Fototapeta Las fantasy
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Las fantasy

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Las fantasy pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Las fantasy w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Las fantasy. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Las fantasy nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zima jak z baśniowej krainy, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Las fantasy to wyjątkowa opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Las fantasy w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Las fantasy doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony wprost do pokoju to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Las fantasy

FototapetaLas fantasy wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Las fantasy zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do ściany szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Las fantasy na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęka, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.