ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Las fantasy

autor: Yashkovskiy    id motywu: 177
Fototapeta Las fantasy
Fototapeta Las fantasy
Fototapeta Las fantasy Fototapeta Las fantasy

Tapeta Las fantasy może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Las fantasy

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Las fantasy pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Las fantasy w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Las fantasy. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Las fantasy nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zima jak z baśniowej krainy, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Las fantasy to wyjątkowa opowieść. Każda intryguje i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Las fantasy w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Las fantasy doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony wprost do pokoju to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Las fantasy

FototapetaLas fantasy wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Las fantasy zamocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do ściany szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Las fantasy na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęka, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.