ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kosmos z Gwiazdami

autor: mikesilent    id motywu: 939
Fototapeta Kosmos z Gwiazdami
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Kosmos z Gwiazdami.

Fototapeta Kosmos z Gwiazdami – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Kosmos z Gwiazdami pozwala na zaprojektowanie przestrzeni kosmicznej w każdym mieszkaniu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Kosmos z Gwiazdami tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Kosmos z Gwiazdami każdy może poczuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazdy meteoryty kometastatki i sputnik kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Kosmos z Gwiazdami pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Kosmos z Gwiazdami uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się stale poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Kosmos z Gwiazdami odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Kosmos z Gwiazdami zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym wnętrzu znajduje się kosmos.

Charakterystyka fototapety Kosmos z Gwiazdami

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Kosmos z Gwiazdami potrzeba tylko kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.