ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kosmos z Gwiazdami

autor: mikesilent    id motywu: 939
Fototapeta Kosmos z Gwiazdami
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Kosmos z Gwiazdami.

Fototapeta Kosmos z Gwiazdami – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Kosmos z Gwiazdami pozwala na zaprojektowanie przestrzeni kosmicznej w każdym mieszkaniu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Kosmos z Gwiazdami tam uzyska się niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Kosmos z Gwiazdami każdy może poczuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazdy meteoryty kometastatki i sputnik kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w rozmaitych odsłonach

Wybór fototapety Kosmos z Gwiazdami pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Kosmos z Gwiazdami uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się stale poznawać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Kosmos z Gwiazdami odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Kosmos z Gwiazdami zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym wnętrzu znajduje się kosmos.

Charakterystyka fototapety Kosmos z Gwiazdami

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Kosmos z Gwiazdami potrzeba tylko kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.