ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja

autor: Sergey Nivens    id motywu: 960
Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja
Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja
Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja
Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja
Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja
Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja
Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja
Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię odwieczną przestrzenią, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Chęć poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zobaczyć kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie nas do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Kosmonauta i Jego Misja.

Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Kosmonauta i Jego Misja pozwala na zaprojektowanie kosmosu w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Kosmonauta i Jego Misja tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i wciąż tajemniczych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Kosmonauta i Jego Misja każdy może poczuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryty kometastatki i sputniki kosmiczne pośród przestworzy nieskończoności muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Kosmonauta i Jego Misja pozwoli Ci na przeniesienie namiastki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Kosmonauta i Jego Misja uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Kosmonauta i Jego Misja odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Kosmonauta i Jego Misja zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się lepiej, bo w naszym wnętrzu jest się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Kosmonauta i Jego Misja

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest niezwykle łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Kosmonauta i Jego Misja potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Poza tym jest on całkowicie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.