ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń

autor: tsuneomp    id motywu: 955
Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń
Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń
Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń
Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń
Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń
Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń
Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń
Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię odwieczną przestrzenią, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od niepamiętnych czasów spoglądali w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmiczną przestrzeń z bliska i odczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Kosmiczna Przestrzeń.

Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Kosmiczna Przestrzeń pozwala na stworzenie przestrzeni kosmicznej w każdym domu. Taką fototapetę można przykleić w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Kosmiczna Przestrzeń tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Kosmiczna Przestrzeń każdy może poczuć się odkrywcą kosmicznej przestrzeni choćby przez moment. Gwiazdy meteoryt kometastatki i sputnik kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Kosmiczna Przestrzeń pozwoli Ci na przeniesienie namiastki kosmosu do Twojego mieszkania. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Kosmiczna Przestrzeń uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde wnętrzezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na obiekty kosmiczne na fototapecie Kosmiczna Przestrzeń odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Kosmiczna Przestrzeń zmieniają wnętrze nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym wnętrzu jest się wszechświat.

Charakterystyka fototapety Kosmiczna Przestrzeń

Fototapeta zrobiona na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przyklejenia fototapety Kosmiczna Przestrzeń potrzeba tylko kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.