ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kosmiczna Abstrakcja

autor: metamorworks    id motywu: 948
Fototapeta Kosmiczna Abstrakcja
Fototapeta Kosmiczna Abstrakcja
Fototapeta Kosmiczna Abstrakcja
Fototapeta Kosmiczna Abstrakcja
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię odwieczną przestrzenią, która nadal pełna jest zagadek. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i wypatrywali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zobaczyć kosmos przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie człowieka do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykle ciekawych możliwości jest fototapeta Kosmiczna Abstrakcja.

Fototapeta Kosmiczna Abstrakcja – namiastka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Kosmiczna Abstrakcja pozwala na stworzenie kosmosu w każdym wnętrzu mieszkalnym. Taką fototapetę można przykleić w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Kosmiczna Abstrakcja tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki wizerunek kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Kosmiczna Abstrakcja każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez moment. Gwiazdy meteoryt kometastatek i sputnik kosmiczne pośród przestworzy kosmosu muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Kosmiczna Abstrakcja pozwoli Ci na przeniesienie namiastki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie położyli fototapety Kosmiczna Abstrakcja uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy patrzymy na punkciki kosmiczne na fototapecie Kosmiczna Abstrakcja widzimy coś zupełnie nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Kosmiczna Abstrakcja zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym wnętrzu jest się kosmos.

Charakterystyka fototapety Kosmiczna Abstrakcja

Fototapeta nadrukowana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Kosmiczna Abstrakcja potrzeba tylko kleju montażowego. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.