ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej

autor: hiddencatch    id motywu: 182
Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej
Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej
Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej

Tapeta Koncepcja otwartej książki magicznej może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej pozwoli każdemu poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, osoba patrząca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Koncepcja otwartej książki magicznej nie brakuje także miłych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna kobieta, bajkowa czarodziejka, magiczny świat fantasy, zima jak z bajki, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Koncepcja otwartej książki magicznej to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantastyczny świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Koncepcja otwartej książki magicznej

FototapetaKoncepcja otwartej książki magicznej wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej strukturę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia materiału w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do sufitu szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Koncepcja otwartej książki magicznej na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęka, nie postrzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.