ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kolorowy Dym

autor: Mark Carrel    id motywu: 207
Fototapeta Kolorowy Dym

Tapeta Kolorowy Dym może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Kolorowy Dym

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Kolorowy Dym pozwoli każdemu poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Kolorowy Dym w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Kolorowy Dym. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, osoba spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Kolorowy Dym nie brakuje też miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna książka, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zima jak z baśniowej krainy, układ planet w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Kolorowy Dym to osobna opowieść. Każda intryguje i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Kolorowy Dym w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Kolorowy Dym doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem baśniowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantasy świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Kolorowy Dym

FototapetaKolorowy Dym wyprodukowana została z materiału winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można wybrać albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Kolorowy Dym przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do ściany szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Kolorowy Dym na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu grzybów. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.