ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kobieta Wojowniczka

autor: Fxquadro    id motywu: 180
Fototapeta Kobieta Wojowniczka
Fototapeta Kobieta Wojowniczka
Fototapeta Kobieta Wojowniczka Fototapeta Kobieta Wojowniczka
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Kobieta Wojowniczka

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Kobieta Wojowniczka pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Kobieta Wojowniczka w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Kobieta Wojowniczka. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, osoba patrząca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Kobieta Wojowniczka nie brakuje też miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Kobieta Wojowniczka to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Kobieta Wojowniczka w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Kobieta Wojowniczka doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Kobieta Wojowniczka

FototapetaKobieta Wojowniczka wyprodukowana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Kobieta Wojowniczka zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Kobieta Wojowniczka na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.