ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie

autor: Fxquadro    id motywu: 180
Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie
Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie
Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie

Tapeta Kobieta fantasy wojownik sobie może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie dziecięcym każde dziecko interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy pasjonat fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchociaż na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest dzisiaj na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie. Niektóre historie wzbudzają grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, osoba patrząca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Kobieta fantasy wojownik sobie nie brakuje też miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśni, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Kobieta fantasy wojownik sobie to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, na korytarzu oraz w pokoju dziecka. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantastyczny świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania magiczne i trwałe.

Struktura fototapety Kobieta fantasy wojownik sobie

FototapetaKobieta fantasy wojownik sobie wyprodukowana została z tworzywa winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do upodobań każdego można wybrać albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie zamocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ściany potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Świetny materiał klei się do powierzchni szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Kobieta fantasy wojownik sobie na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.