ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Jaskinia fantasy w górach

autor: susanafh    id motywu: 205
Fototapeta Jaskinia fantasy w górach

Tapeta Jaskinia fantasy w górach może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Jaskinia fantasy w górach

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta wspaniała trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i filmów na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Jaskinia fantasy w górach pozwoli każdemu poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Jaskinia fantasy w górach w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego wielbicielafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Jaskinia fantasy w górach. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się płomień, obraz strasznego sztormu, osoba patrząca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Jaskinia fantasy w górach nie brakuje też przyjemnych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna dziewczyna, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zima jak z bajki, układ planet w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Jaskinia fantasy w górach to oddzielna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Jaskinia fantasy w górach w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Jaskinia fantasy w górach doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą oczarowani widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w magicznym świecie. Fantasy świat przeniesiony wprost do pomieszczenia to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Jaskinia fantasy w górach

FototapetaJaskinia fantasy w górach wykonana została z tworzywa winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetyposiadającej budowę płótna, albo zupełnie gładką.Fototapeta Jaskinia fantasy w górach przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przymocowania fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje efekt odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do ściany szybko i przylega dokładnie.

Fototapeta Jaskinia fantasy w górach na lata

Materiał, z którego wykonano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie strzępi się ani nie rozrywa. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie cieszyła swoim widokiem przez lata.