ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Ilustracja dwa bagna

autor: Dominick    id motywu: 206
Fototapeta Ilustracja dwa bagna
Fototapeta Ilustracja dwa bagna
Fototapeta Ilustracja dwa bagna Fototapeta Ilustracja dwa bagna

Tapeta Ilustracja dwa bagna może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Ilustracja dwa bagna

Fantasy zawsze jest pełne przygód i niespodzianek. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy poznali opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy pasjonat fantasy może wybierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchociaż na chwilę, jest na to sprawdzony sposób. Fototapeta Ilustracja dwa bagna pozwoli każdemu poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Ilustracja dwa bagna w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantastyki jest obecnie na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Ilustracja dwa bagna. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, osoba spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Ilustracja dwa bagna nie brakuje również miłych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne odczucia, np. otwarta magiczna księga, młoda śliczna kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat fantasy, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Ilustracja dwa bagna to osobna opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Ilustracja dwa bagna w Twoim pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Ilustracja dwa bagna doskonale pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją umieścić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci we własnym pokoju będą czuć się jak w bajce. Fantasy świat przeniesiony prosto do pokoju to doznania niecodzienne.

Struktura fototapety Ilustracja dwa bagna

FototapetaIlustracja dwa bagna wykonana została z materiału winylowego, poddanego specjalnej selekcji. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej strukturę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Ilustracja dwa bagna przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju do montażu. Fototapeta przylega błyskawicznie do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia materiału w postaci pęcherzów powietrza. Świetny materiał klei się do sufitu szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Ilustracja dwa bagna na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu grzybów. Fototapeta będzie służyła przez lata.