ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie

autor: ธนพล สินสร้าง    id motywu: 938
Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie
Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie
Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Kosmos określasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie.

Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie pozwala na stworzenie kosmosu w każdym wnętrzu mieszkalnym. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Galaktyka w Różu i Fiolecie tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Galaktyka w Różu i Fiolecie każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryt kometystatki i sputnik kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Galaktyka w Różu i Fiolecie pozwoli Ci na wniesienie namiastki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Galaktyka w Różu i Fiolecie uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Galaktyka w Różu i Fiolecie odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Galaktyka w Różu i Fiolecie zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym salonie znajduje się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Galaktyka w Różu i Fiolecie

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Galaktyka w Różu i Fiolecie potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.