ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie

autor: ธนพล สินสร้าง    id motywu: 938
Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie
Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie
Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie
Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos określasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i wypatrywali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmos przestrzeń z bliska i odczuć ją na swojej skórze. Istnieje jednak wiele rozmaitych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie.

Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie – namiastka kosmosu w Twoim domu

Fototapeta Galaktyka w Różu i Fiolecie pozwala na stworzenie kosmosu w każdym wnętrzu mieszkalnym. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Galaktyka w Różu i Fiolecie tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi najlepsze odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Galaktyka w Różu i Fiolecie każdy może czuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryt kometystatki i sputnik kosmiczne wśród przestworzy nieskończoności muszą robić niezwykłe wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Galaktyka w Różu i Fiolecie pozwoli Ci na wniesienie namiastki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Galaktyka w Różu i Fiolecie uzyskamy zadowalający efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się wciąż badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Galaktyka w Różu i Fiolecie odkrywamy coś zupełnie nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Galaktyka w Różu i Fiolecie zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym salonie znajduje się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Galaktyka w Różu i Fiolecie

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może posiadać strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest niezwykle łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwanie. Powierzchnia jest lśniąca, emituje refleksy świetlne. Do przyklejenia fototapety Galaktyka w Różu i Fiolecie potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Poza tym jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.