ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Galaktyka w Kosmosie

autor: PaulPaladin    id motywu: 935
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie Fototapeta Galaktyka w Kosmosie Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Galaktyka w Kosmosie.

Fototapeta Galaktyka w Kosmosie – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Galaktyka w Kosmosie pozwala na zaprojektowanie przestrzeni kosmicznej w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Galaktyka w Kosmosie tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Galaktyka w Kosmosie każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryt kometastatki i sputniki kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Galaktyka w Kosmosie pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Galaktyka w Kosmosie uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się stale badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Galaktyka w Kosmosie odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Galaktyka w Kosmosie zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym wnętrzu jest się kosmos.

Cechy charakterystyczne fototapety Galaktyka w Kosmosie

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwania. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Galaktyka w Kosmosie potrzeba tylko kleju do montażu. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.