ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Galaktyka w Kosmosie

autor: PaulPaladin    id motywu: 935
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Fototapeta Galaktyka w Kosmosie
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię nieskończonością, która wciąż pełna jest zagadek. Ludzie od dawna patrzyli w niebo i szukali na nim gwiazd i planet. Pragnienie poznania kosmosu zawsze pobudza ludzi do refleksji. Nie każdy może zbadać kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich interesujących możliwości jest fototapeta Galaktyka w Kosmosie.

Fototapeta Galaktyka w Kosmosie – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Galaktyka w Kosmosie pozwala na zaprojektowanie przestrzeni kosmicznej w każdym pomieszczeniu. Taką fototapetę można przymocować w naprawdę wielu miejscach. Może być umiejscowiona na suficie w salonie, w sypialni, w pokojach dziecięcych. Gdziekolwiek umieścimy fototapetę Galaktyka w Kosmosie tam uzyskamy niezwykły efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które ożywiają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu ludzkiego zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Galaktyka w Kosmosie każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryt kometastatki i sputniki kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie patrzy.

Fototapeta kosmiczna w wielu odsłonach

Wybór fototapety Galaktyka w Kosmosie pozwoli Ci na wniesienie odrobiny kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przykleili fototapety Galaktyka w Kosmosie uzyskamy niezwykły efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w otchłań, którą chce się stale badać. Za każdym razem, gdy spoglądamy na punkciki kosmiczne na fototapecie Galaktyka w Kosmosie odkrywamy coś całkiem nowego. Sufit i ściana z kosmiczną fototapetą Galaktyka w Kosmosie zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym wnętrzu jest się kosmos.

Cechy charakterystyczne fototapety Galaktyka w Kosmosie

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płótna albo gładką.  Montaż jest bardzo łatwy. Fototapeta jest odporna na pęknięcie porysowanie i rozerwania. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy światła. Do przymocowania fototapety Galaktyka w Kosmosie potrzeba tylko kleju do montażu. Materiał, z którego wykonano fototapetę, posiada określoną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, opatrzony certyfikatem, zgodny z normą.