ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie

autor: Kittiphat    id motywu: 165
Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie
Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie
Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie

Tapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar
Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie to trafiony pomysł na to, jak na zawsze odmienić wygląd ścian w pomieszczeniu. Nic więc dziwnego, że cieszą się one tak dużym powodzeniem. Szybkie w montażu znakomicie sprawdzają się w każdym wystroju wnętrz. Doskonale będą również wyglądać w towarzystwie mebli wykonanych z drewna, metalu, szkła bądź tworzyw sztucznych. Zapoznaj się z naszym asortymentem i znajdź fototapetę odpowiednią dla siebie.

Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie w formie mapy

Tego rodzaju fototapeta jest nie tylko niezwykle ciekawym dodatkiem, ale i w miarę tanim sposobem na to, by odmienić swoje wnętrze. Uwielbiasz podróżować? Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie w kztałcie mapy, będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Taka fototapeta rozwinie pasje Twoich dzieci, bądź posłuży Ci jako tło, na którym będziesz mogła prezentować zdjęcia przywiezione ze swoich podróży. Fototapeta w kształcie mapy posłuży Ci także jako elegancka dekoracja w Twoim gabinecie. Proponowana fototpeta to propozycja, która sprawdzi się zarówno w sypialni, jadalni, jak i salonie. Wśród nich znajdziesz m.in. mapy całego globu oraz te mniejsze, które odnoszą się jedynie do wybranych części świata. Dostępne są także w różnych formatach, kolorach oraz wzorach. Ponadto na naszej stronie znajdziesz także wiele innych wzorów interesujących Cię map. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. a w żywych kolorach lub inspirowanych grafikami street art. Mapa świata fototapeta w stylu vintage będzie idealnie wyglądać w nastrojowej restauracji lub kawiarni. Dekoracja ścienna w takim stylu to również wspaniały pomysł na dekorację biura podróży. Fototapeta mapa świata czarno biała lub w innym kolorze będzie pomocna przy wizualizacji wakacyjnych wojaży. Kolekcja fototapet Mapy świata to stylowe dekoracje, które z powodzeniem ozdobią biura, lokale gastronomiczne czy wnętrza mieszkalne.Fototapeta Futurystyczny globalny 5G na całym świecie przestawiająca mapę świata, to znakomity pomysł na prezent dla każdego, kto interesuje się podróżami. Jako prezent sprawdzi się bez względu na wiek obdarowywanej osoby. Będą z niej zadowoleni zarówno dorośli, dzieci, jak i młodzież. Dodatkowo w pokoju nastolatka może ona posłużyć jako pomoc edukacyjna. Dla amatorów przygotowaliśmy również szczególną mapę do zdrapywania. Dzięki niej będziesz mógł na bieżąco nanosić cele odbytych przez siebie podróży.