ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Fioletowa Galaktyka

autor: ธนพล สินสร้าง    id motywu: 957
Fototapeta Fioletowa Galaktyka
Fototapeta Fioletowa Galaktyka
Fototapeta Fioletowa Galaktyka
Fototapeta Fioletowa Galaktyka
Materiały

Dla nas każda fototapeta to indywidualne dzieło sztuki. Każda w innym rozmiarze, kadrze i inna wielkością wzoru. Czego można wymagać więcej przy personalizacji? Materiału! W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów materiałów zarówno z fototapet flizelinowych, fototapet winylowych jak też fototapet samoprzylepnych. Dobierz kadr, strukturę fototapety i spraw aby byłą jeszcze bardziej wyjątkowa.

Zobacz nasze materiały na fototapety, zapoznaj się z ich charakterystykami oraz zdjęciami.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda Twój wzór na danym materiale - nic prostszego, zamów próbkę swojej fototapety! Możesz też zamówić zestaw próbek wszystkich materiałów.

Laminat

Zastanawiasz się, czym jest laminat?

Laminat to specjalna warstwa, dzięki której Twoja fototapeta będzie jeszcze bardziej wytrzymała. Powlekamy nim Twoją fototapetę na końcu produkcji, gdy już zostanie wydrukowana. Warstwa ta ochroni wydruk przed wodą, zachlapaniem, zarysowaniami i co najważniejsze zabezpieczy wydruk przed promieniowaniem UV. Dzięki temu Twoja fototapeta pozostanie na ścianie przez wiele lat. Jeśli zamierzasz zamontować fototapetę w łazience, kuchni, pomieszczeniach komercyjnych, takich jak recepcja czy hol restauracji lub po prostu w pokoju dziecięcym - to najlepszy wybór!

Zamów na wymiar
Kosmos nazywasię odwieczną przestrzenią, która wciąż pełna jest tajemnic. Ludzie od dawna spoglądali w niebo i szukali na nim ciał niebieskich. Chęć poznania kosmosu zawsze motywuje ludzi do rozmyślań. Nie każdy może zbadać kosmiczną przestrzeń z bliska i poczuć ją na własnej skórze. Istnieje jednak wiele różnych sposobów na przeniesienie ludzi do kosmicznej otchłani. Jedną z takich niezwykłych możliwości jest fototapeta Fioletowa Galaktyka.

Fototapeta Fioletowa Galaktyka – cząstka kosmosu w Waszym domu

Fototapeta Fioletowa Galaktyka pozwala na stworzenie kosmosu w każdym wnętrzu mieszkalnym. Taką fototapetę można przymocować w bardzo wielu miejscach. Może być przyklejona na suficie w pokoju gościnnym, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Gdziekolwiek umieści się fototapetę Fioletowa Galaktyka tam uzyskamy kosmiczny efekt w postaci gwieździstej przestrzeni, planet i nieznanych galaktyk, które pobudzają wyobraźnię. Taki widok kosmosu stanowi doskonałe odprężenie dla umysłu człowieka zmęczonego po ciężkim dniu. Z fototapetą Fioletowa Galaktyka każdy może poczuć się odkrywcą kosmosu choćby przez chwilę. Gwiazda meteoryty kometystatek i sputniki kosmiczne wśród przestworzy kosmosu muszą robić silne wrażenie na każdym, kto na nie spogląda.

Fototapeta kosmiczna w różnych odsłonach

Wybór fototapety Fioletowa Galaktyka pozwoli Ci na przeniesienie cząstki kosmosu do Twojego domu. Gdziekolwiek byśmy nie przymocowali fototapety Fioletowa Galaktyka uzyskamy czarujący efekt. Kosmos każde pomieszczeniezamienia w przestrzeń, którą chce się stale badać. Za każdym razem, gdy patrzymy na obiekty kosmiczne na fototapecie Fioletowa Galaktyka widzimy coś całkiem nowego. Sufit i ściany z kosmiczną fototapetą Fioletowa Galaktyka zmieniają pomieszczenie nie do poznania. Czujemy się wypełnieni kosmiczną energią, bo w naszym pokoju znajduje się wszechświat.

Cechy charakterystyczne fototapety Fioletowa Galaktyka

Fototapeta wykonana na materiale winylowym. Może mieć strukturę płócienną albo gładką.  Montaż jest bardzo prosty. Fototapeta jest odporna na pęknięcia porysowania i rozerwania. Powierzchnia jest błyszcząca, emituje refleksy świetlne. Do przymocowania fototapety Fioletowa Galaktyka potrzeba jedynie kleju do montażu. Materiał, z którego zrobiono fototapetę, posiada pewną odporność ogniową. Do tego jest on zupełnie nieszkodliwy, certyfikowany, zgodny z normą.