ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Fantasy World Creative

autor: pronoia    id motywu: 211
Fototapeta Fantasy World Creative

Tapeta Fantasy World Creative może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Fantasy World Creative

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każde dziecko interesuje się historiami fantastycznymi. Kraina bajki pociąga nie tylko najmłodszych, ale także dorosłych. Prawie wszyscy znają opowieść filmową pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dnia dzisiejszego czytelników i miłośników filmu fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest bardzo dużo. Każdy miłośnik fantasy może przebierać do woli. Jeżeli kochasz fantastykę na tyle, że ciężko rozstać Ci się z niąchoćby na moment, jest na to dobry sposób. Fototapeta Fantasy World Creative pozwoli Ci poczuć się jak w bajce.

Fototapeta Fantasy World Creative w wielu fantastycznych odsłonach

Dla każdego pasjonatafantasy jest obecnie na rynku bardzo duży wybór fototapet, w tym fototapeta Fantasy World Creative. Niektóre historie budzą grozę i dreszczyk emocji, np. wieczny ciemny palący się ogień, fantasy strom, postać spoglądająca na ogromną i przerażającą górę, głęboka i ciemna jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Fantasy World Creative nie brakuje również przyjemnych historii, które wyzwalają w odbiorcy wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z bajki, układ planetarny w bajkowym wydaniu, czerwone drzewo jako symbolika fantastycznej miłości, domek magicznego gnoma i wiele innych. Każda z odsłon fototapety Fantasy World Creative to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza ludzkie wyobrażenia.

Fototapeta Fantasy World Creative w naszym pokoju i pokoiku naszego dziecka

Fototapeta Fantasy World Creative doskonale pasuje do wielu pokojów w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w pokoju dziennym, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Na pewno najmłodsi będą zachwyceni widokiem bajkowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony wprost do wnętrza domu to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Fantasy World Creative

FototapetaFantasy World Creative wykonana została z materiału winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do gustu każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Fantasy World Creative przymocowana jest na podkładzie z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy tylko dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci bąbelków powietrza. Doskonały materiał klei się do ściany szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Fantasy World Creative na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest odporny na ogień i zmienne temperatury. Nie pęka, nie strzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się także działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.