ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Dżungla we Mgle

autor: ustas    id motywu: 682
Fototapeta Dżungla we Mgle
Fototapeta Dżungla we Mgle
Fototapeta Dżungla we Mgle Fototapeta Dżungla we Mgle
Tapeta flizelinowa

Tapeta flizelinowa o wysokiej wytrzymałości, materiał w dotyku przypominający papier o matowym wykończeniu, który pochłania odbicia światła. Ten rodzaj materiału jest najlepszy dla początkujących, a także dla tych, którzy mają doświadczenie z tradycyjnymi tapetami. Wystarczy przykleić ścianę klejem i przykleić - to wszystko! Tapeta flizelinowa nie zawiera PVC, więc jest to najlepszy wybór do pokoju dziecięcego, ale nie tylko, można ją zainstalować nawet w łazience po dodatkowym pokryciu laminatem. Tapeta flizelinowa może być przyklejana na wszystkich rodzajach ścian, oraz jest łatwo usuwalna.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 150g/m2.
Szerokość brytu: 65cm lub 130cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta winylowa

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze piasku. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na rozerwania. Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni. Można aplikować na wszystkie powierzchnie ścienne.

Zamawiając próbkę wzoru na tym materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Gramatura: 255g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna
Tapeta samoprzylepna o strukturze płótna
Ze względu na szczególną wytrzymałość kleju sprawia, że tapeta jest łatwa w montażu i repozycjonowalna. Można go również montować na powierzchniach takich jak szkło, gładka płyta MDF czy lodówka. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 415g/m2.
Szerokość brytu: 61cm lub 122cm
Sposób klejenia: na styk

Tapeta samoprzylepna gładka
Posiada repozycjonowalny klej i nadaje się do instalacji krótko oraz długoterminowych. Świetnie sprawdzi się również jako okleina mebli, lodówki czy innych płaskich powierzchni. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Nie należy jej instalować na starej tapecie, ścianach pomalowanych farbą lateksową lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 50cm lub 100cm
Sposób klejenia: na zakładkę (zakładka 5mm)

Tapeta samoprzylepna gładka z mocnym klejem
Posiada mocny klej dzięki czemu poradzi sobie z najtrudniejszymi powierzchniami. Druk na tym materiale jest pokryty laminatem dzięki czemu odporny jest na zarysowania oraz zachlapania. Może być instalowana w miejscach o podwyższonej wilgotności tj. łazienka, kuchnia, suszarnia oraz na wszelkiego rodzaju powierzchniach płaskich w tym pokrytych farbą lateksową. Przed instalacją należy zapoznać się z załączoną instrukcją.

Gramatura: 140g/m2.
Szerokość brytu: 66cm lub 132cm
Sposób klejenia: na styk

Zamawiając próbkę wzoru na tym wybranym z powyższych materiale, otrzymasz również próbki pozostałych materiałów zadrukowane losowymi wzorami.

Zamów na wymiar
Hołubisz naturę? Planujesz choć mały jej fragment wprowadzić do swojego domu? Poczuć zapach dżungli? Odwiedź nasz sklep i wybierz fototapetę Dżungla we Mgle, pełną soczystej zieleni, wszędobylskiej wilgoci, roślinnego czaru. Dzięki fototapecie Dżungla we Mgle będziesz mógł niemalże poczuć słodki zapach tropikalnych roślin, usłyszeć trele ptaków i poczuć głębię nieskończonej zieleni. Nasza fototapeta Dżungla we Mgle uciszy niepokoje, wywołane szumem biurowej pracy. Da możliwość pracownikom przenieść się na chwilę do innego wymiaru i nabrać sił przed kolejnym zadaniem. Fototapeta Dżungla we Mgle  z naszego sklepu sprawdzi się także w domu. Będzie doskonała, jako centralna ozdoba ściany w salonie. Zaintryguj przyjaciół fototapetą Dżungla we Mgle, dobraną z własną pomysłowością, wprowadź spokój do rozmów, zaznacz swoją indywidualność nienachalną, ale widoczną|uwagę} roślinnością. Bądź twórczy, bądź sobą i daj się ponieść. Odwiedź nasz sklep i wybierz piękną fototapetę Dżungla we Mgle, która jest wdzięcznym produktem wyjściowym do wykonania nowoczesnego obrazu, położenia drugiego planu dla uprawianych w domu kwiatów. Fototapeta Dżungla we Mgle ma proporcjonalnie zaprojektowane formaty by ułatwić jej integrację do każdego ogrodu zimowego lub sprawienie wrażenia widoku za oknem. Wejdź na stronę naszego sklepu i zamów fototapetę z rozbudowanego wachlarza oferowanych produktów. Fototapeta Dżungla we Mgle oczaruje Cię nie tylko widokiem lecz także najwyższej jakości papierem oraz największą czytelnością i trwałością druku. Myślisz, że fototapeta Dżungla we Mgle to drogi wyrób? Miło Cię zaskoczymy, bo nasza świetnej jakości fototapeta jest dostępna w przystępnej cenie. Do zobaczenia w naszym sklepie!