ładowanie konfiguratora
do ulubionych
0 opini

Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku

autor: julia_arda    id motywu: 179
Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku
Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku
Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku

Tapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku może zostać wydrukowana na:

Winylowa o strukturze płótna

Tapeta winylowa na podkładzie z flizeliny o strukturze płótna. Materiał do złudzenia przypomina tkaninę na ścianie. Bardzo łatwa w montażu, klej nakładamy tylko na ścianę po czym przykładamy tapetę. Tapeta jest odporna na zarysowania i rozerwania.Produkt pozwala nadać wnętrzom ciepły, rustykalny wygląd. Klasa odporności ogniowej B1, M1, Euro class B s2d0. Tapeta jest materiałem nieszkodliwym zgodnie z normą DIN52900, 91/155/EWG, 2001/58/WE oraz odpornym na gnicie i działanie pleśni.

Gramatura: 265g/m2.
Maksymalna szerokość brytu: 105cm
Sposób klejenia: na styk

 
Zamów na wymiar

Fantastyczna fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku

Fantasy zawsze jest pasjonujące. W okresie młodzieńczym każdy młody człowiek interesuje się fantastyką. Kraina baśni pociąga nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Prawie wszyscy znają film pt. Władca Pierścieni. Ta fantastyczna trylogia pasjonuje do dziś czytelników i miłośników kina fantasy. Literatury i produkcji filmowych na ten temat jest wiele. Każdy miłośnik fantasy może wybierać do woli. Jeżeli uwielbiasz fantasy na tyle, że trudno rozstać Ci się z niąchoćby na chwilę, jest na to dobry sposób. Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku pozwoli Ci poczuć się jak w baśni.

Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku w różnych fantastycznych odsłonach

Dla każdego miłośnikafantastyki jest dzisiaj na rynku szeroki wybór fototapet, w tym fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku. Niektóre historie wzbudzają grozę i silne emocje, np. wieczny ciemny palący się płomień, fantasy strom, postać spoglądająca na ogromną i groźną górę, głęboka i pełna ciemności jaskinia. Wśród opowieści na fototapecie Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku nie brakuje też miłych historii, które wyzwalają w nas wyłącznie pozytywne wrażenia, np. otwarta magiczna książka, młoda urocza kobieta, bajkowa wróżka, magiczny świat w fantastycznej zieleni, zimowy krajobraz jak z baśniowej krainy, układ planetarny w niecodziennym wydaniu, czerwone drzewo jako symbol fantastycznej miłości, domek magicznego elfa i inne. Każda z odsłon fototapety Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku to wyjątkowa opowieść. Każda zachwyca i pobudza wyobraźnię.

Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku w naszym pokoju i pokoiku Twojego dziecka

Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku świetnie pasuje do wielu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Można ją przykleić w salonie, w holu oraz w pokojach naszych dzieci. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni widokiem baśniowej krainy. Dzieci w swoim pokoju będą czuć się jak w baśni. Fantasy świat przeniesiony prosto do pomieszczenia to doznania niezwykłe.

Struktura fototapety Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku

FototapetaDziewczyna w sukience z ptakiem w środku wykonana została z materiału winylowego, specjalnie wyselekcjonowanego. Stosowanie do upodobań każdego można dokonać wyboru albo fototapetymającej budowę płótna, albo zupełnie subtelnie wygładzoną.Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku przymocowana jest na podściółce z flizeliny.

Montaż fototapety

W celu przyklejenia fototapety do powierzchni ścian i sufitu potrzebujemy jedynie dobrej jakości kleju montażowego. Fototapeta przylega szybko do powierzchni. Nie występuje zjawisko odkształcenia fototapety w postaci pęcherzów powietrza. Doskonały materiał klei się do ściany szybko i przylega szczelnie.

Fototapeta Dziewczyna w sukience z ptakiem w środku na lata

Materiał, z którego wyprodukowano fototapetę jest ognioodporny i różnice temperatur. Nie pęknie, nie postrzępi się ani nie rozerwie. Nie poddaje się również działaniu pleśni. Fototapeta będzie służyła przez lata.